Průvodce BOZP Zavoláme vám Chci nabídku
Novinky Zpět

Náš nový portál PracovniUraz.cz

6. 3. 2015
Zpět

Přestože se snažíme všemožně eliminovat veškerá vědomá rizika na pracovišti a zajišťovat bezpečnost práce a ochranu zdraví při práci seč nám síly stačí, jsme jenom lidé a bohužel se sem a tam nějaký ten pracovní úraz stane. Každý pracovní úraz je nezbytné nejen ošetřit a zajistit opatření proti jeho opakování, ale i řádně vyšetřit a zaevidovat. K tomuto účelu bylo vydáno nařízení vlády 201/2010 Sb. vč. novely k 1.1.2015, kde je přesně popsáno, vše o pracovním úrazu, vč. toho jak se má vyplnit záznam o úrazu, kam se musí pracovní úraz nahlásit a také na jaké příslušné instituce se záznam o pracovním úrazu zasílá.

Často se setkáváme s tím, že zaměstnavatelé neznají přesnou definici pracovního úrazu a jaké jsou jejich povinnosti v rámci řešení a evidence pracovních úrazů. Našim klientům velmi rádi pomůžeme, ale i tak to není snadné vše vysvětlit. Nejedná se o nijak složitou operaci, ale jednoduše musíte splnit všechny body nařízení vlády, jinak jako zaměstnavatel budete mít možná až nečekané potíže.

Vytvořili jsme proto portál www.PracovniUraz.cz jehož cílem je zjednodušit všem uživatelům řešení pracovních úrazů, jejich evidenci a dále chceme poradit, jak se v konkrétním případě zachovat.

Co vše na portálu PracovniUraz.cz najdete?

Jednou ze základních výhod je online formulář, který vás provede záznamem o pracovním úrazu a to krok po kroku, s nápovědou na příslušných místech a interaktivním vyhledáváním informací ve statistických databázích. Výstupem online formuláře je nařízením vlády předepsaný formulář, vyplněný vašimi daty a připravený ke stažení ve formátu PDF. Samozřejmostí je jeho zpětná editace, pokud zjistíte v PDF nesrovnalosti. Takto vyplněný záznam o pracovním úrazu je automaticky uložen pod váš osobní účet, a přístupy do osobního účtu jsou vám okamžitě zaslány na email. Na email také obdržíte informace, jak dále se záznamem zacházet a co kam nahlásit.

Nespornou výhodou je, že v rámci svého účtu můžete k záznamu o pracovním úrazu ukládat další dokumenty, jakými jsou fotografie, různá svědectví, vyjádření dotčených orgánů, vaše poznámky k úrazu apod. Počet takto evidovaných pracovních úrazů je neomezený a stejně tak počet přiložených dokumentů ke každému pracovnímu úrazu. Snadno si tak můžete archivovat jednotlivé pracovní úrazy po dobu několika desítek let, a jelikož se jedná o cloudové řešení máte k nim přístup odkudkoliv kde je internet. Portál je navíc mnohonásobně zálohován, tedy o svá data nikdy nepřijdete.

Portál www.PracovniUraz.cz tak mohou využívat nejen naši klienti, ale i jiní zaměstnavatelé či jejich zaměstnanci, a dokonce i osoby odborně způsobilé v prevenci rizik pro evidenci svých pracovních úrazů.

Výhody portálu PracovniUraz.cz?

To nejlepší nakonec – jaká že je cena? Za poskytnutí všech služeb na portálu PracovniUraz.cz si účtujeme 0,- Kč. Ano je to tak, portál je jednoduše pro všechny zcela zdarma! A ptáte se proč? Protože my v CRDR myslíme na vás, na vaše zdraví, na vaše pohodlí a navíc, vždyť nemusí být vše za peníze.

Ing. Martin Šimek, jednatel společnosti

Online formulář pro pracovní úraz
Naši nejvýznamnější klienti
Pepejeans ČTU Nissan Klik Sephora Bageterie Boulevard Diton Footshop ERU Tesla Toyota Slevomat Yamaha Xella Xiaomi Colas Iveco Geberit Smarty Breno VGP Dodo Oyster Ruukki RWE Berlitz Casale Project Philip Morris Operátor ICT Ford Saint Gobain CMI Becher Budvar Cemex Vcelka Mironet Run Czech Wolt Dell Feri NPU Solitea Skechers Hueppe Dedoles accace Arriva Asklepion Avast Grada CHUBB Tipli Michelin Schneider electric Vinted Vivantis YTONG Favi Generali Česká Pojišťovna Marelli Monneo Bühler Žamberk Hanák nábytek GLP Hyundai Kara LG Raynet Panasonic Peugeot Roltechnic Státní tiskárna cenin TON Student Agency Shoptet Windy.com Georg Fischer AK Císař, Češka, Smutný Altron Audiotéka Azelis Pilulka Neeco Českomoravský cement Dekra Exponea productboard Rehau SFPI spaceti wikimedia jrd - bydlení nové generace Goodyear Pro Doma stavebniny Eisai AGC Briggs & Stratton Erste Greenpeace Richter & Frenzel Slovenské elektrarne Sizmek Somfy TÜV Wistron ZAT SmartWings Lindström ČNB Hanibal Jura LL-C Auto Jarov Egap IceWrap knihovna Akademie věd Medical technologies Mitas Success ČZU ČVUT MŠMT MUNI Zomato VFS global Columbia Fincentrum Mediatel NH Prague city Reedog Storyous Futured Apps Best Communications CCS EATON Tonino Lamborghini Caffe Lotus Melitta O2 Urgo Aqua Angels Aranea Beko Benu lékárny Bode Panzer Kuoni group Omron Photon Energy Saunia Swardman Twisto Zonky Inloop eMan Cyient EYElevel Fuji Koyo Klosterfrau Adacta Bosal Nonstop recruiment Pharm Olam Pietro Filipi Potrefená husa Profimedia Subway Unileasing VZP Vistra Notino Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Eurowag Crown Worldwide CIEE Telly Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe První klubová ZZMV Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Primeros hotel Hilton Topmonks Starez sport Náš grunt Nestlé Bulovka Fio Banka Helika Tutor Top Vision Tarsago AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Schrack Speed CarsB-Tech Ergo Eurest IAC Orion Pharma UE.cz Ulož.to Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes Parexel Junker Lumen Huck rohlik.cz Korona
Ověřit reference