BOZP pro restaurace a hotely

Hotely

Odvětví HORECA (hotely, restaurace, kavárny) a potažmo celá gastronomie patří z hlediska BOZP k těm více obtížným a velmi rizikovým. Bezpečnost práce v této oblasti je také hodně kontrolována a podnikatelé jsou často pod tlakem úřadů. Svěřte BOZP vašeho gastronomického podniku do našich rukou a budete mít jednou pro vždy o něco klidnější spaní.

Povinnosti gastronomických podniků vůči BOZP

Povinnosti týkající se BOZP v restauracích, hotelech, kavárnách a ostatní gastronomických provozech patří mezi jedny z nejrozsáhlejších. Není čemu se divit, vždyť v tomto odvětví jsou rizika doslova na každém rohu. My vám ale všechny povinnosti zpracujeme a vy budete mít vše jednou pro vždy v naprostém pořádku. Mezi základní povinnosti v gastronomii patří:

Rizika v restauracích a hotelech

Rizika v restauracích jsou obrovská! Nachází se v nich velká spousta nebezpečných faktorů, které mají významný podíl na pracovních úrazech. Velmi často se v gastronomii pracuje s ostrými nástroji, horkými tekutinami, elektřinou a plynem, a to vše je velmi nebezpečné.

Největší rizika v gastronomii

Pro koho jsou služby BOZP určeny

  • restaurace a hotely
  • kavárny, cukrárny a pekárny
  • rychlá občerstvení - fastfoody
  • hospody a hostince
  • jídelny a veřejné stravování
  • a další gastronomické provozy

Výhody, které získáte při spolupráci

Proč řešit BOZP s námi?

Naši nejvýznamnější klienti
VFS global Columbia Fincentrum Mediatel NH Prague city Reedog Storyous The Funtasty Best Communications CCS EATON Tonino Lamborghini Caffe Lotus Melitta O2 Urgo Aqua Angels Aranea Beko Benu lékárny Bode Panzer Kuoni group Omron Photon Energy Saunia Swardman Twisto Zonky Inloop eMan Cyient EYElevel Fuji Koyo Klosterfrau Adacta Bosal Nonstop recruiment Pharm Olam Pietro Filipi Potrefená husa Profimedia Subway Unileasing VZP Vistra Notino Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Casale Project Philip Morris Operátor ICT
Ověřit reference