BOZP pro stavebnictví

Stavebnictví

Pracujete-li ve stavebnictví, tak pravděpodobně víte, jak je tento obor z hlediska BOZP komplikovaný a náročný. Měli byste znát rizika, ale také všechny povinnosti, které jsou pro tuto oblast jedny z nejtvrdších vůbec. Nechte BOZP na nás, zbavte se starostí a věnujte se své práci. My vám zajistíme komplexní servis BOZP pro vaši stavební činnost na klíč!

Povinnosti ve stavebnictví vůči BOZP

Povinnosti a požadavky na zajištění BOZP pro stavebnictví patří mezi nejsložitější a také nejvíce kontrolované úřady. Povinností je celá řada a ty nejdůležitější se týkají zejména školení zaměstnanců, zpracování dokumentace, pravidelné kontroly na stavbě a případná součinnost s koordinátorem BOZP na staveništi. Všechny tyto a níže uvedené povinnosti vám zajistíme a pohlídáme, aby vše na 100% odpovídalo zákonným požadavkům.

Rizika BOZP ve stavebnictví

Rizika ve stavebním průmyslu číhají na každém rohu a jsou doslova obrovská. Vzhledem k neustálému vývoji stavby dochází také k přibývání nových hrozeb a rizikových faktorů. Účastníci stavby se pohybují na místech, kde je většinou velká koncentrace prachu, hluku, ale také jsou často v blízkosti strojů nebo elektrických zařízení a pohybují se ve výškách nebo u prohlubní. Tyto faktory nepředstavují rizika jen pro samotné pracovníky, ale také pro veřejnost, která se může pohybovat v blízkosti staveniště.

Největší rizika pro stavebnictví představuje

Komu jsou naše služby určeny

  • stavební firmy a poradci
  • generální dodavatelé staveb
  • inženýrské společnosti
  • prodej stavebních materiálů
  • projektové práce ve stavebnictví
  • stavebně řemeslné práce
  • stavební dozor

Výhody, díky kterým si nás oblíbíte

Jak pracujeme a co můžete očekávat?

Naši nejvýznamnější klienti
VFS global Columbia Fincentrum Mediatel NH Prague city Reedog Storyous The Funtasty Best Communications CCS EATON Tonino Lamborghini Caffe Lotus Melitta O2 Urgo Aqua Angels Aranea Beko Benu lékárny Bode Panzer Kuoni group Omron Photon Energy Saunia Swardman Twisto Zonky Inloop eMan Cyient EYElevel Fuji Koyo Klosterfrau Adacta Bosal Nonstop recruiment Pharm Olam Pietro Filipi Potrefená husa Profimedia Subway Unileasing VZP Vistra Notino Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Casale Project Philip Morris Operátor ICT
Ověřit reference