Průvodce BOZP Zavoláme vám Chci nabídku
Novinky Zpět

Bezplatná poradna BOZP a PO pro zaměstnavatele i zaměstnance

5. 3. 2019
Zpět

Jste zaměstnanec, zaměstnavatel nebo podnikatel a máte problém s bezpečností práce, požární ochranou nebo jiným souvisejícím tématem? Nevíte, na koho se obrátit? Na nic nečekejte a přidejte se k naší komunitě. Přidejte se do naší bezplatné BOZP a PO poradny! Místa je tu dost.

Historie poradny

Bezplatnou online poradnu provozujeme pod záštitou zapsaného spolku Magazín BezpečnostPráce.info, z.s. již od roku 2013. Poradna se od svého vzniku zabývá bezpečností práce, požární ochranou a ostatními souvisejícími tématy, jako jsou například dokumentace BOZP a PO, školení zaměstnanců, koordinace BOZP, řešení pracovních úrazů, stres na pracovišti, teplota na pracovišti, ochranné prostředky, hygiena práce, ergonomie pracoviště apod.

První poradna vznikla na původní webu Bezpecnostprace.info. Se stále se zvětšujícím zájmem, ale také kvůli větší interakci a přístupnosti, jsme se v roce 2016 rozhodli, že poradnu přesuneme z webu na sociální síť Facebook. I nadále plánujeme, že poradna zůstane na této platformě.

Za období od května 2016 do ledna 2019 se v naší poradně vyřešilo kolem 200 dotazů a získali jsme zhruba 750 členů, kteří se pravidelně účastní diskuze o bezpečnosti práce a ostatních souvisejících tématech.

„Pokud potřebujete poradit, přidejte se i vy do naší bezplatné BOZP a PO poradny.“

Pro koho je poradna určená?

Úplně pro všechny, a to doslova a do písmene. Členy naší poradny jsou zaměstnanci a zaměstnavatelů různých druhů a velikostí firem, živnostníci a podnikatelé, ředitelé škol, studenti středních a vysokých škol a v neposlední řadě také odborníci na BOZP a PO. Pokud v naší poradně ještě nejste, neváhejte se přidat, je to zdarma.

Jak se stát členem poradny?

Abyste se mohli stát členy naší poradny, musíte mít založený profil Facebooku. Pokud ho nemáte, bohužel není technicky možné se do poradny dostat. Pokud Facebook máte, přidejte se do skupiny, kterou na Facebooku naleznete pod názvem PORADNA BOZP a PO | BezpečnostPráce.info. Pokud nevíte, jak se ke skupině přidat, postupujte podle následujícího návodu:

Co se v poradně nejvíce řeší?

Nejvíce jsou v poradně aktivní zaměstnanci firem, kteří se ptají zejména na to, co mají dělat, když jejich zaměstnavatel porušuje pracovní podmínky týkající se bezpečnosti práce. Mezi nejčastější témata patří:

Ze strany zaměstnanců:

Ze strany zaměstnavatelů:

Pomoc můžete i vy!

Pokud vám pomohla rada v naší skupině, budeme moc rádi, když nás doporučíte dál. Stačí pozvat své přátele do poradny nebo třeba jen sdílet na svém webu, diskuzním fóru nebo profilu Facebooku náš web BezpečnostPráce.info nebo některý z našich článků.

Pokud jste bezpečnostní či požární technik, odborně způsobilá osoba v prevenci rizik nebo prostě rozumíte bezpečnosti práce, požární ochraně a souvisejícím tématům, můžete se právě vy stát poradcem a zároveň členem našeho týmu. Co z toho budete mít? Budete propagovat své jméno a tím můžete získat potenciální zákazníky. Můžete se ale také stát autorizovaným členem našeho magazínu a podílet se tak na tvorbě jeho obsahu. Zkrátka budete redaktorem a budete moct přispívat svým vlastním obsahem (články, videa apod.). Díky tomu se můžete stát autoritou v oboru BOZP a propagovat tak zcela zdarma své jméno nebo firmu. Více na stránce Možnosti spolupráce a reklamy.

Bezplatná poradna BOZP a PO pro zaměstnavatele i zaměstnance
Naši nejvýznamnější klienti
Pepejeans ČTU Nissan Klik Sephora Bageterie Boulevard Diton Footshop ERU Tesla Toyota Slevomat Yamaha Xella Xiaomi Colas Iveco Geberit Smarty Breno VGP Dodo Oyster Ruukki RWE Berlitz Casale Project Philip Morris Operátor ICT Ford Saint Gobain CMI Becher Budvar Cemex Vcelka Mironet Run Czech Wolt Dell Feri NPU Solitea Skechers Hueppe Dedoles accace Arriva Asklepion Avast Grada CHUBB Tipli Michelin Schneider electric Vinted Vivantis YTONG Favi Generali Česká Pojišťovna Marelli Monneo Bühler Žamberk Hanák nábytek GLP Hyundai Kara LG Raynet Panasonic Peugeot Roltechnic Státní tiskárna cenin TON Student Agency Shoptet Windy.com Georg Fischer AK Císař, Češka, Smutný Altron Audiotéka Azelis Pilulka Neeco Českomoravský cement Dekra Exponea productboard Rehau SFPI spaceti wikimedia jrd - bydlení nové generace Goodyear Pro Doma stavebniny Eisai AGC Briggs & Stratton Erste Greenpeace Richter & Frenzel Slovenské elektrarne Sizmek Somfy TÜV Wistron ZAT SmartWings Lindström ČNB Hanibal Jura LL-C Auto Jarov Egap IceWrap knihovna Akademie věd Medical technologies Mitas Success ČZU ČVUT MŠMT MUNI Zomato VFS global Columbia Fincentrum Mediatel NH Prague city Reedog Storyous Futured Apps Best Communications CCS EATON Tonino Lamborghini Caffe Lotus Melitta O2 Urgo Aqua Angels Aranea Beko Benu lékárny Bode Panzer Kuoni group Omron Photon Energy Saunia Swardman Twisto Zonky Inloop eMan Cyient EYElevel Fuji Koyo Klosterfrau Adacta Bosal Nonstop recruiment Pharm Olam Pietro Filipi Potrefená husa Profimedia Subway Unileasing VZP Vistra Notino Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Eurowag Crown Worldwide CIEE Telly Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe První klubová ZZMV Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Primeros hotel Hilton Topmonks Starez sport Náš grunt Nestlé Bulovka Fio Banka Helika Tutor Top Vision Tarsago AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Schrack Speed CarsB-Tech Ergo Eurest IAC Orion Pharma UE.cz Ulož.to Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes Parexel Junker Lumen Huck rohlik.cz Korona
Ověřit reference