Průvodce BOZP Zavoláme vám Chci nabídku
Novinky Zpět

Rozšiřujeme působnost BOZP v Plzni a okolí

31. 1. 2016
Zpět

Jedním z našich podnikatelských cílů je kromě neustálého rozvíjení a posilování našich silných stránek, také rozšiřování pole působnosti služeb v oblasti BOZP do všech regionů České republiky. V současnosti máme sice zastoupení na celém území, nicméně fyzické pobočky jsou zatím jen v sedmi velkých městech (Praha, Plzeň, Liberec, Hradec Králové, České Budějovice, Brno, Ostrava), odkud se naši technici starají o naše klienty i ve zbylých regionech.

Rádi bychom vás tímto informovali, že aktuálně rozšiřujeme působnost v oblasti poskytování komplexních služeb BOZP o novou pobočku v západočeské metropoli ve městě Plzeň.

Proč Plzeň až v roce 2016?

V Plzni už operujeme delší dobu, zhruba od roku 2009. Plzeň byla vlastně jedna z prvních cílových stanic naší působnosti, hned po Praze, kde máme sídlo, ale stále jsme zde neměli tak významný podíl na trhu, abychom otevřeli oficiální pobočku a začali vystrkovat růžky. Spojení BOZP a Plzeň pro nás dlouhou dobu představovalo pouze služby v oblasti koordinace BOZP na staveništi. Ve vzduchu ale pořád vysel cíl, prosadit se v Plzni také v ostatních oblastech BOZP včetně PO (požární ochrana), jenže priorita střídala prioritu, a tak jsme “expanzi” do Plzně na pár let odložili s tím, že jsme zde měli jen pár svých zaměstnanců, kteří zastřešovali naši práci zejména prostřednictvím home office.

V roce 2015, když už byl velmi dobře etablován náš BOZP-SYSTEM zajišťující zákazníkům komplexní správu agendy BOZP, se nám uvolnili ruce i pro další aktivity a mohli jsme se zaměřit i na silnější expanzi právě do Plzeňského kraje. Spolu s veřejnou prezentací BOZP-SYSTEMU naše obchodní oddělení cítilo neustále se zvyšující poptávky z Plzeňska (zejména po školení BOZP), a my si řekli, že musíme v Plzni otevřít pobočku, a to bez zbytečných odkladů. A tak se stalo.

Co tedy Plzeňákům nabídneme? BOZP komplexně!

Stavte se v naší kanceláři v ulici Doudlevecká 234/20 a můžeme společně probrat vaše potřeby a naše komplexní služby BOZP, které poskytujeme také formou outsourcingu. V Plzni a okolí máme v současnosti čtyři BOZP techniky, kteří se o vás pečlivě postarají. Více kontaktní informací najdete zde.

Jsme tu i pro ostatní města v Plzeňském kraji

Samozřejmě, že naše působnost v západních Čechách nekončí pouze metropolí. Jsme tu i pro naše klienty v okolních městech, jako jsou Domažlice, Klatovy, Rokycany nebo Tachov. Jsme vám plně k dispozici, tak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

CRDR s.r.o.

Rozšiřujeme působnost BOZP v Plzni a okolí
Naši nejvýznamnější klienti
Pepejeans ČTU Nissan Klik Sephora Bageterie Boulevard Diton Footshop ERU Tesla Toyota Slevomat Yamaha Xella Xiaomi Colas Iveco Geberit Smarty Breno VGP Dodo Oyster Ruukki RWE Berlitz Casale Project Philip Morris Operátor ICT Ford Saint Gobain CMI Becher Budvar Cemex Vcelka Mironet Run Czech Wolt Dell Feri NPU Solitea Skechers Hueppe Dedoles accace Arriva Asklepion Avast Grada CHUBB Tipli Michelin Schneider electric Vinted Vivantis YTONG Favi Generali Česká Pojišťovna Marelli Monneo Bühler Žamberk Hanák nábytek GLP Hyundai Kara LG Raynet Panasonic Peugeot Roltechnic Státní tiskárna cenin TON Student Agency Shoptet Windy.com Georg Fischer AK Císař, Češka, Smutný Altron Audiotéka Azelis Pilulka Neeco Českomoravský cement Dekra Exponea productboard Rehau SFPI spaceti wikimedia jrd - bydlení nové generace Goodyear Pro Doma stavebniny Eisai AGC Briggs & Stratton Erste Greenpeace Richter & Frenzel Slovenské elektrarne Sizmek Somfy TÜV Wistron ZAT SmartWings Lindström ČNB Hanibal Jura LL-C Auto Jarov Egap IceWrap knihovna Akademie věd Medical technologies Mitas Success ČZU ČVUT MŠMT MUNI Zomato VFS global Columbia Fincentrum Mediatel NH Prague city Reedog Storyous Futured Apps Best Communications CCS EATON Tonino Lamborghini Caffe Lotus Melitta O2 Urgo Aqua Angels Aranea Beko Benu lékárny Bode Panzer Kuoni group Omron Photon Energy Saunia Swardman Twisto Zonky Inloop eMan Cyient EYElevel Fuji Koyo Klosterfrau Adacta Bosal Nonstop recruiment Pharm Olam Pietro Filipi Potrefená husa Profimedia Subway Unileasing VZP Vistra Notino Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Eurowag Crown Worldwide CIEE Telly Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe První klubová ZZMV Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Primeros hotel Hilton Topmonks Starez sport Náš grunt Nestlé Bulovka Fio Banka Helika Tutor Top Vision Tarsago AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Schrack Speed CarsB-Tech Ergo Eurest IAC Orion Pharma UE.cz Ulož.to Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes Parexel Junker Lumen Huck rohlik.cz Korona
Ověřit reference