BOZP pro školství

Školstvi

Pracujete-li ve školství, tak víte, že bezpečnost a ochrana zdraví všech, kteří se nacházejí na půdě školy, patří mezi velmi složité a citlivé z hlediska zákonných požadavků a povinností, práv, zodpovědnosti, ale i kontrol. Svěřte BOZP do našich rukou a budete mít v tomto směru po starostech.

Povinnosti školy vůči BOZP

Vzhledem k tomu, že se jedná zejména o děti, povinnosti škol z hlediska BOZP a PO patří mezi ty nejsložitější. Není se čemu divit, protože zákonné požadavky jsou opravdu vysoké. Pojďme se společně podívat na to, jaké vlastně úkony za vás převezmeme.

Rizika BOZP ve školství

Rizika ve školních zařízeních jsou přítomna doslova na každém rohu. Jak v samotných třídách, vestibulech, pracovnách, laboratořích, jídelnách nebo tělocvičnách, tak také před školou nebo na školní zahradě či hřišti. Hlavním důvodem jsou zejména děti a jejich aktivita, neomalenost a často i neposlušnost. Bezpečnost na půdě školy je tedy nesmírně důležitá a nesmí být podceňována. Týká se všech účastníků školy - kantorů, profesorů, veškerého personálu včetně údržbářských a úklidových profesí, a samozřejmě také žáků a studentů.

Největší rizika ve školách

Služby BOZP pro všechny školské zařízení

 • mateřské školy a družiny
 • základní školy
 • gymnázia, učiliště a střední školy
 • vyšší odborné a vysoké školy
 • výchovné a ubytovací zařízení
 • zařízení pro vzdělávání pedagogů
 • pedagogicko-psychologické zařízení
 • dětské domovy
 • školy v přírodě
 • vojenské a policejní školy
 • církevní a soukromé školy
 • a ostatní školské zařízení

Dáme vám výhody, jako nikdo jiný

S námi budete mít BOZP na jedničku

Naši nejvýznamnější klienti
VFS global Columbia Fincentrum Mediatel NH Prague city Reedog Storyous The Funtasty Best Communications CCS EATON Tonino Lamborghini Caffe Lotus Melitta O2 Urgo Aqua Angels Aranea Beko Benu lékárny Bode Panzer Kuoni group Omron Photon Energy Saunia Swardman Twisto Zonky Inloop eMan Cyient EYElevel Fuji Koyo Klosterfrau Adacta Bosal Nonstop recruiment Pharm Olam Pietro Filipi Potrefená husa Profimedia Subway Unileasing VZP Vistra Notino Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Casale Project Philip Morris Operátor ICT
Ověřit reference